Słoiczki z miodem kolekcja "Motyl" Powiększ do pełnego rozmiaru

Słoiczki z miodem kolekcja "Motyl"

Dowiedz się więcej

Kolor tasiemki

Motyle 3d

Wzór motyla 3d

 • Tekst podziękowań: --Wybierz--

  *Wybrany przez Ciebie tekst zostanie sformatowany, aby ładnie prezentował się na bileciku. Możesz dodać imiona, datę itp.

 • * Dopuszczalne formaty plików: txt, odt, doc, docx. Maksymalna waga: 1MB

Produkt niedostępny. Przepraszamy.


Chcecie podziękować swoim gościom za przybycie? Szukacie oryginalnego i zapadającego w pamięć upominku? Proponujemy słoiczki ze słodziutkim naturalnym miodem ozdobione elegancką koronkową serwetką przewiązaną satynową tasiemką z dołączoną do niej personalizowaną winietką z treścią podziękowań. Każdy słoiczek udekorowany jest pięknym ażurkowym motylem 3d.


Informacje ogólne

 • Słoiczki są gotowe do wręczenia gościom. 
 • Kupując powyższy produkt otrzymujesz słoiczek o pojemności 40 ml wypełniony pysznym miodem rzepakowym, ozdobiony białą koronkową serwetką, przewiązany satynową tasiemką o szerokości 3 mm z dołączoną do niej personalizowaną winietką z tekstem podziękowań oraz pięknym motylem.

 

Zastosowanie

 • Słoiczki ze słodkim naturalnym miodem stanowią nie tylko oryginalne podziękowanie dla gości za przybycie na chrzest, roczek, komunię, ślub czy jubileusz, ale również niebanalny element dekoracyjny stołu. 

 

Pojemność słoiczka

 • 40 ml

 

Miód

 • Miód pochodzi z pasieki leżącej w woj. lubuskim w otoczeniu łąk, sadów i lasów. Jest zawsze świeży i najwyższej jakości. Jak każdy naturalny miód pszczeli ulega krystalizacji. Miód skrystalizowany można doprowadzić z powrotem do postaci płynnej poprzez wstawienie słoika z miodem do letniej wody. Temperatura wody nie może przekraczać 40°C, aby miód nie stracił swoich właściwości zdrowotnych. Miód należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, najlepiej w temperaturze 0°C-10°C.
 • Słoiczki napełnione są miodem rzepakowym, który w postaci płynnej ma kolor jasnożółty, natomiast w postaci skrystalizowanej barwa zmienia się w kremową lub białą. Jest to miód o łagodnym smaku i intensywnym aromacie. Naturalne pochodzenie i cenne właściwości miodu rzepakowego sprawiają, że pomaga on w walce z mnóstwem schorzeń. Taki podarunek bez wątpienia ucieszy każdego gościa!
 • Miód pszczeli jest pod krajowym monitoringiem prowadzonym przez lekarza weterynarii (zezw. weter. 08035647).
 • Miód jest zgodny z polską normą dotyczącą miodu pszczelego PN-88/A-77626.
 • Miód najlepiej spożyć w ciągu 3 lat od momentu zakupu.

 

Aktualne promocje

 • Przy zakupach powyżej 450 zł wysyłka gratis.

Gatunki miodu do wyboru
Słoiczki możemy napełnić miodem rzepakowym, akacjowym lub lipowym. W formularzu zamówienia wpisz gatunek miodu, który wybierasz. W przypadku braku informacji o gatunku miodu słoiczki zostaną napełnione miodem rzepakowym.

Napisz swoją opinię o produkcie

Słoiczki z miodem kolekcja "Motyl"

Słoiczki z miodem kolekcja "Motyl"

Słoiczek ozdobiony koronką + tasiemka + bilecik + motyl + miód rzepakowy.

Napisz swoją opinię o produkcie