Słoiczki z miodem na komunię Powiększ do pełnego rozmiaru

Słoiczki z miodem na komunię

Dowiedz się więcej

Kolor tasiemki

 • Tekst podziękowań: --Wybierz--

  *Wybrany przez Ciebie tekst zostanie sformatowany, aby ładnie prezentował się na bileciku. Możesz dodać imiona, datę itp.

Produkt niedostępny. Przepraszamy.


Chcecie podziękować swoim gościom za przybycie na uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej przez Wasze dziecko? Szukacie oryginalnego i zapadającego w pamięć upominku? Proponujemy słoiczki ze słodziutkim naturalnym miodem ozdobione koronkową serwetką przewiązaną satynową tasiemką. Każdy słoiczek ozdobiony jest piękną naklejką z komunijną grafiką.


Informacje ogólne

 • Słoiczki są gotowe do wręczenia gościom. 
 • Kupując powyższy produkt, otrzymujesz słoiczek o pojemności 40 ml wypełniony pysznym miodem rzepakowym, ozdobiony koronkową serwetką i piękną komunijną naklejką, przewiązany satynową tasiemką o szerokości 3 mm.

 

Zastosowanie

 • Słoiczki ze słodkim naturalnym miodem stanowią nie tylko oryginalne podziękowanie dla gości za przybycie na komunię, ale również niebanalny element dekoracyjny stołu. 

 

Pojemność słoiczka

 • 40 ml

 

Miód

 • Miód pochodzi z pasieki leżącej w woj. lubuskim w otoczeniu łąk, sadów i lasów. Jest zawsze świeży i najwyższej jakości. Jak każdy naturalny miód pszczeli ulega krystalizacji. Miód skrystalizowany można doprowadzić z powrotem do postaci płynnej poprzez wstawienie słoika z miodem do letniej wody. Temperatura wody nie może przekraczać 40°C, aby miód nie stracił swoich właściwości zdrowotnych. Miód należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, najlepiej w temperaturze 0°C-10°C.
 • Słoiczki napełnione są miodem rzepakowym, który w postaci płynnej ma kolor jasnożółty, natomiast w postaci skrystalizowanej barwa zmienia się w kremową lub białą. Jest to miód o łagodnym smaku i intensywnym aromacie. Naturalne pochodzenie i cenne właściwości miodu rzepakowego sprawiają, że pomaga on w walce z mnóstwem schorzeń. Taki podarunek bez wątpienia ucieszy każdego gościa!
 • Miód pszczeli jest pod krajowym monitoringiem prowadzonym przez lekarza weterynarii (zezw. weter. 08035647).
 • Miód jest zgodny z polską normą dotyczącą miodu pszczelego PN-88/A-77626.
 • Miód najlepiej spożyć w ciągu 3 lat od momentu zakupu.

 

Aktualne promocje

 • Przy zakupach powyżej 450 zł wysyłka gratis.

Gatunki miodu do wyboru
Słoiczki możemy napełnić miodem rzepakowym, akacjowym lub lipowym. W formularzu zamówienia wpisz gatunek miodu, który wybierasz. W przypadku braku informacji o gatunku miodu słoiczki zostaną napełnione miodem rzepakowym.

Napisz swoją opinię o produkcie

Słoiczki z miodem na komunię

Słoiczki z miodem na komunię

Słoiczek ozdobiony koronką + tasiemka + naklejka + miód rzepakowy.

Napisz swoją opinię o produkcie